Szybkie wyszukiwanie
Katalog online Gdzie kupić?
 
Prasa o nas
TecAlliance Certified Data Supplier
Więcej szczegółów ... ...
Daty i Wydarzenia
Automec São Paulo 2017
Więcej szczegółów ... ...
 

 

Formularz kontaktowy


Adres:
SCT-Vertriebs GmbH
Feldstrasse 154
22880 Wedel
Niemcy

 

Informacja ogólna:
e-mail:
info@sct-germany.de
tel.: +49 (0)4103 1211 0
fax: +49 (0)4103 1211 116

  
Dział sprzedaży:
p. P. Glaser
e-mail:
p.glaser@sct-germany.de
tel.: +49 (0)4103 1211 0

 

p. E. Simon
e-mail:
e.simon@sct-germany.de
tel.: +49 (0)4103 1211 119

 

p. A. Daitche

International Sales Manager

e-mail: a.daitche@sct-germany.de

tel.: +49 (0)4103 1211 124

 

p. A. Dziuba
e-mail:
dziuba@sct-germany.de
tel.: +49 (0)4103 1211 128

 

p. K. Ruszin
e-mail:
k.ruszin@sct-germany.de
tel.: +49 (0)4103 1211 132

 

Dział zakupów:
p. A. Klein
e-mail:
a.klein@sct-germany.de
tel.: +49 (0)4103 1211 113